O nás

Společnost SP Profi Team s.r.o. je rodinná česká firma s tříletou tradicí na trhu, která provozuje vlastní e-shop a také kamennou prodejnu v  Teplicích. Naše hodnoty jsou: SPOLEHLIVOST-POCTIVOST-PROFESIONALITA.

Pod značkou SP Profi.cz, nabízíme takové pracovní oblečení, které přesně odpovídá vykonávanému druhu práce, ochrání svého majitele a tím přispěje k tomu, že se při práci budou cítit pohodlně a příjemně.

Našimi zákazníci jsou řemeslníci různých profesí a různého zaměření, pracovník ve stavebnictví, průmyslu či logistice. Oblékáme jednotlivce i celé firemní týmy, od hlavy až k patě. 

Naše produkty jsou dlouhodobě testované, spolehlivé, trvanlivé a mají spoustu chytrých řešení. Perfektní funkce a profesionální moderní design jsou naším standardem. Běžně zajišťujeme šití pracovních oděvů, dle přání zákazníka. Samozřejmostí je logování a výšivka na pracovním či volnočasovém oděvu.

Jsme distributorem pracovních oděvů, bezpečnostní obuvi a ochranných pracovních pomůcek světových i českých značek: Fristads, Payper, 3M, ATG, Malfiny, Ardon, CXS, UNIVET, Delta plus, Portwest

Vzhledem k tomu, že pracovní oblečení je velmi kvalitně zpracované a funkční, máme mezi zákazníky také celou řadu outdoorových nadšenců, včetně mé rodiny. Ti si u nás mohou zakoupit například velmi oblíbené severské značky Devold a Kari Traa, Velice rádi podporujeme české značky a výrobce: Skinners – boty do kapsy, značku Forestones.cz – terapeutické přírodní desky, UNUO – softshellové oděvy pro děti.

Za celý SP Profi Team vás zdraví Stanislava Žáková - Majitelka